RU

Герман пояснила, навіщо Янукович працевлаштував Ющенка

28.04.2011, 16:25
Герман пояснила, навіщо Янукович працевлаштував Ющенка - Фото
c75fc4905eed8ef97444dd8d08d4365b.jpg

Герман пояснила, навіщо Янукович працевлаштував Ющенка

Третій Президент України Віктор Ющенко на посаді співголови ради з питань розвитку Національного культурно-художнього і музейного комплексу "Мистецький арсенал", створеного як консультативно-дорадчий орган при Президентові, буде займатися тими проектами, які не встиг завершити на посаді Президента. Про це ЛІГАБізнесІнформ під час презентації книги "Червона Атлантида" у Києві заявила радник глави держави Ганна Герман (на фото).

"Цей крок означає, що в добрих справах ми готові співпрацювати з усіма. "Мистецький арсенал" - це добра справа, це справа Ющенка, а ми поважаємо все добре, що робили наші попередники", - наголосила Г.Герман.

За словами радника глави держави, відповідна ініціатива виходила від Президента Віктора Януковича. "Треба закінчити те, що почав Ющенко. У нас є дуже багато хороших його починів, ми маємо це завершити", - вказала Г.Герман.

Нагадаємо, раніше Президент України В.Янукович створив раду з питань розвитку Національного культурно-художнього і музейного комплексу "Мистецький арсенал" як консультативно-дорадчий орган при Президентові, а також призначив третього Президента В.Ющенка (за згодою) і Міністра культури Михайла Кулиняка співголовами ради.

Згідно з Указом Президента, рада створена враховуючи важливу роль "Мистецького арсеналу" у популяризації національного культурного надбання, а також з метою формування стратегії подальшого розвитку цієї культурної установи.

Основними завданнями створеної ради стануть підготовка і представлення Президенту України пропозицій щодо консолідації зусиль художньої громадськості, забезпечення здійснення узгоджених заходів, спрямованих на подальший розвиток музейного комплексу як сучасного загальнонаціонального культурно-просвітницького центру, в тому числі на розв'язання у встановленому порядку питань щодо залучення з цією метою інвестицій.

Ганна Герман: біографія і добірка новин>>>
Віктор Ющенко: біографія і добірка новин>>>
Віктор Янукович: біографія і добірка новин>>>

Петро ШУКЛІНОВ


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини