RU

Герман подарувала Януковичу фотографію його матері

09.07.2008, 12:10

Соратниця лідера Партії регіонів Віктора Януковича народний депутат Ганна Герман подарувала своєму лідерові фотографію його мами. Про це вона повідомила в інтерв'ю журналістам у середу.

Як повідомляє кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, Г. Герман відмітила, що вже сьогодні вранці у неї була можливість привітати В. Януковича з Днем народження. Вона повідомила, що рано вранці переказувала політику інформацію про те, що його нагороджено Орденом Олександра Невського Російської Федерації першого ступеня. "І оскільки я вже зайшла, то, очевидно, що привітала Віктора Федоровича з Днем народження", - відмітила Г. Герман.

Народний депутат повідомила, що подарувала В. Януковичу фотографію його матері. "Я подарувала йому фотографію його мами, якої (фотографії - ред.) у нього не було на столі. Він із величезним сентиментом згадує свою маму, яку він мало пам'ятає, оскільки йому було три роки, коли вона померла. Коли я заходила до його кабінету, я завжди бачила, що на столі не вистачає її фотографії", - повідомила Г. Герман. Вона зізналася, що дуже важко було знайти це фото, оскільки фотографії матері В. Януковича практично не збереглися. "Ми довго шукали і знайшли одну старенькую фотографію. Знайшли, збільшили її, заправили до рамочки й сьогодні поставили на його столі", - сказала Г. Герман.

Г. Герман також повідомила, що День народження лідера Партії регіонів буде святкувати вся фракція в кінотеатрі "Зоряний", де знаходиться штаб партії. Вона відмітила, що це вперше, коли фракція має можливість 9 липня відсвяткувати разом зі своїм лідером, оскільки в більшості випадків В. Янукович у цей день їде до своєї сім'ї. Сьогодні ж, пояснила Г. Герман, В. Янукович сподівався, що буде засідання парламенту, і залишився в Києві. "Якщо цього не буде, то завтра Віктор Федорович хотів би поїхати до своєї сім'ї. Насамперед він хотів би поїхати на могилу мами, на могилу свого духівника, батька Зосима, і зустрітися з мамою своєї дружини, яка зараз хворіє, і яку він хоче підтримати, оскільки давно її не бачив", - сказала Г. Герман.

Нагадаємо, сьогодні В. Янукович святкує 58-й День народження.

Досьє на Віктора Януковича >>>

Досьє на Ганну Герман >>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини