Герман подарувала Януковичу фотографію його матері

09.07.2008, 12:10

Соратниця лідера Партії регіонів Віктора Януковича народний депутат Ганна Герман подарувала своєму лідерові

Соратниця лідера Партії регіонів Віктора Януковича народний депутат Ганна Герман подарувала своєму лідерові фотографію його мами. Про це вона повідомила в інтерв'ю журналістам у середу.

Як повідомляє кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, Г. Герман відмітила, що вже сьогодні вранці у неї була можливість привітати В. Януковича з Днем народження. Вона повідомила, що рано вранці переказувала політику інформацію про те, що його нагороджено Орденом Олександра Невського Російської Федерації першого ступеня. "І оскільки я вже зайшла, то, очевидно, що привітала Віктора Федоровича з Днем народження", - відмітила Г. Герман.

Народний депутат повідомила, що подарувала В. Януковичу фотографію його матері. "Я подарувала йому фотографію його мами, якої (фотографії - ред.) у нього не було на столі. Він із величезним сентиментом згадує свою маму, яку він мало пам'ятає, оскільки йому було три роки, коли вона померла. Коли я заходила до його кабінету, я завжди бачила, що на столі не вистачає її фотографії", - повідомила Г. Герман. Вона зізналася, що дуже важко було знайти це фото, оскільки фотографії матері В. Януковича практично не збереглися. "Ми довго шукали і знайшли одну старенькую фотографію. Знайшли, збільшили її, заправили до рамочки й сьогодні поставили на його столі", - сказала Г. Герман.

Г. Герман також повідомила, що День народження лідера Партії регіонів буде святкувати вся фракція в кінотеатрі "Зоряний", де знаходиться штаб партії. Вона відмітила, що це вперше, коли фракція має можливість 9 липня відсвяткувати разом зі своїм лідером, оскільки в більшості випадків В. Янукович у цей день їде до своєї сім'ї. Сьогодні ж, пояснила Г. Герман, В. Янукович сподівався, що буде засідання парламенту, і залишився в Києві. "Якщо цього не буде, то завтра Віктор Федорович хотів би поїхати до своєї сім'ї. Насамперед він хотів би поїхати на могилу мами, на могилу свого духівника, батька Зосима, і зустрітися з мамою своєї дружини, яка зараз хворіє, і яку він хоче підтримати, оскільки давно її не бачив", - сказала Г. Герман.

Нагадаємо, сьогодні В. Янукович святкує 58-й День народження.

Досьє на Віктора Януковича >>>

Досьє на Ганну Герман >>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Партнерский проект"Новая нормальность" и как в ней дальше жить