RU

Герман: Події на Близькому Сході - це хороший урок для нас

22.02.2011, 12:10
Герман: Події на Близькому Сході - це хороший урок для нас - Фото
4773abb5c6c648f40c997b334c230f0e.jpg

Герман: Події на Близькому Сході - це хороший урок для нас

Події на Близькому Сході - хороший урок для України. Про це у коментарі ЛІГАБізнесІнформ заявила заступник глави Адміністрації Президента України Ганна Герман (на фото), відповідаючи на питання, чи можливо в Україні повторення революційних подій, які відбуваються в арабському світі.

"Українці більш розсудливі. Українці пережили сталінізм, тому знають, що таке кров і революції. Саме з цієї причини, маючи цей гіркий досвід, українці завжди більше схильні до мирного вирішення конфліктів", - наголосила Г.Герман.

"Українська історія написана сльозами. Люди дуже багато плакали і хочуть радощів. Якщо ви поїдете по Україні, то в кожному селі знайдете братську могилу. Ці могили - вони різні, там покояться різні герої. Але вони є скрізь. Люди хочуть життя і впевненості у майбутньому", - зазначив замглави АП.

За її словами, "історія багато чому нас навчила, і, як мудрий народ, ми вчимося на чужих помилках, а не на своїх". "І те, що зараз відбувається в арабському світі - це те, що стане для нас хорошим уроком, тому що там - проливається кров, там - гинуть люди. І ні у кого з нас немає гарантії, якщо, не дай Боже, подібне сталося б в Україні, що хтось з наших близьких не став би жертвою таких протистоянь", - сказала Г.Герман.

"Тому я б дуже обережно ставилася до закликів на цю тему, до того піднесеного тону деяких опозиційних політиків, які говорять про ці події", - додала вона.

Ганна Герман: біографія та добірка новин>>>

Петро ШУКЛІНОВ


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини