RU

Герман після інфаркту вийшла на роботу

10.11.2010, 16:44
Герман після інфаркту вийшла на роботу - Фото
611d31b372cc89739cf8b5b7a9dc8cb1.jpg

Герман після інфаркту вийшла на роботу
Заступник глави Адміністрації Президента Ганна Герман сьогодні вийшла на роботу після перебування на лікарняному в зв'язку з інфарктом. Про це сьогодні на брифінгу у Києві заявив керівник АП Сергій Льовочкін.

Як повідомляє УНІАН, С.Льовочкін уточнив, що Г.Герман вже взяла участь в засіданні робочої групи з питань вдосконалення виборчого законодавства, яке відбулося сьогодні під головуванням Президента Віктора Януковича.

С.Льовчокін також відмітив, що стан здоров'я заступника глави Адміністрації Президент має позитивну динаміку.

Нагадаємо, 15 жовтня стало відомо, що Г.Герман шпиталізовано до столичної клінічної лікарні "Феофанія" з діагнозом "інфаркт". "Серце її схопило, я викликав швидку, швидка відвезла її в "Феофанію", лікарі їй допомогли... Я вам не можу сказати, чи інфаркт це. У будь-якому випадку, все обійшлося нормально, зняли їй біль", - відмітив її чоловік Сергій Герман.

Наприкінці жовтня Г.Герман була переведена з реанімації в звичайну палату. За даними преси, в лікарні їй робили стентирування - кардіохірургічну операцію без розкриття грудної клітки. Стент - це тонка металева трубочка, яка вводиться в уражену судину і розширює її, відновлюючи кровопостачання серця. Повне одужання після такої операції займає не менше місяця.

Ганна Герман: біографія і добірка новин>>>
Сергій Льовочкін: біографія і добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини