Герман підтримала Януковича: Чехов - український поет

01.02.2010, 13:23

Заступник голови Партії регіонів Ганна Герман вважає, що Віктор Янукович не помилився, назвавши Антона Чехов

Заступник голови Партії регіонів Ганна Герман вважає, що Віктор Янукович не помилився, назвавши Антона Чехова українським поетом. Про це вона заявила на прес-конференції, коментуючи прохання журналіста прочитати що-небудь з поезії А.Чехова.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, зокрема, Г.Герман прочитала уривок розповіді "Будинок з мезоніном", і пояснила, що ці строчки - поезія в прозі. "Ті, хто вчить літературу не тільки за підручниками, знають, що таке поезія у прозі, а більшість чеховських розповідей - це якраз прозова поезія, зокрема, і мій улюблений "Будинок з мезоніном", - наголосила вона.

Крім того, Г.Герман зазначила, що А.Чехов цілком може бути названий українським письменником, оскільки його мати була українкою, і сам він писав у своїх листах про те, що в дитинстві говорив тільки малороською мовою, а російську вивчив вже пізніше.

"Все, що створено під цим небом, належить землі. І ті прозові твори, які Чехов написав на території сьогоднішньої України, можна вважати українською творчістю... І Чехов так само належить Україні, як і цілому світові. Чехов має стосунок безпосередньо до України, і його цілком можна назвати українським, - як і російським, американським або французьким, тому що вершини світової літератури не мають національностей", - уточнила Г.Герман.

Нагадаємо, днями кандидат на пост Президента України Віктор Янукович, виступаючи в ефірі телемосту "Сімферополь-регіони", назвав російського письменника Антона Чехова "українським, російським письменником" і "великим поетом".

Ганна Герман: біографія та добірка новин >>>
Віктор Янукович: біографія та добірка новин>>>
Вибори Президента України: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Партнер проекта - Нова ПоштаГерои карантинного времени