RU

Герман підтримала Януковича: Чехов - український поет

01.02.2010, 13:23

Заступник голови Партії регіонів Ганна Герман вважає, що Віктор Янукович не помилився, назвавши Антона Чехова українським поетом. Про це вона заявила на прес-конференції, коментуючи прохання журналіста прочитати що-небудь з поезії А.Чехова.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, зокрема, Г.Герман прочитала уривок розповіді "Будинок з мезоніном", і пояснила, що ці строчки - поезія в прозі. "Ті, хто вчить літературу не тільки за підручниками, знають, що таке поезія у прозі, а більшість чеховських розповідей - це якраз прозова поезія, зокрема, і мій улюблений "Будинок з мезоніном", - наголосила вона.

Крім того, Г.Герман зазначила, що А.Чехов цілком може бути названий українським письменником, оскільки його мати була українкою, і сам він писав у своїх листах про те, що в дитинстві говорив тільки малороською мовою, а російську вивчив вже пізніше.

"Все, що створено під цим небом, належить землі. І ті прозові твори, які Чехов написав на території сьогоднішньої України, можна вважати українською творчістю... І Чехов так само належить Україні, як і цілому світові. Чехов має стосунок безпосередньо до України, і його цілком можна назвати українським, - як і російським, американським або французьким, тому що вершини світової літератури не мають національностей", - уточнила Г.Герман.

Нагадаємо, днями кандидат на пост Президента України Віктор Янукович, виступаючи в ефірі телемосту "Сімферополь-регіони", назвав російського письменника Антона Чехова "українським, російським письменником" і "великим поетом".

Ганна Герман: біографія та добірка новин >>>
Віктор Янукович: біографія та добірка новин>>>
Вибори Президента України: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини