Герман піде працювати санітаркою, якщо Льовочкін відпустить

05.08.2010, 14:59

Заступник глави Адміністрації Президента Ганна Герман під кінець місяця, якщо відпустить її керівник Сергій Льовочкін, візьме ще один тиждень відпустки, що

Заступник глави Адміністрації Президента Ганна Герман під кінець місяця, якщо відпустить її керівник Сергій Льовочкін, візьме ще один тиждень відпустки, щоб попрацювати санітаркою в одній зі столичних лікарень. У якій - не зізнається.

Як повідомляє "Газета по-українськи", Г.Герман уточнила: "Я недавно повернулася з відпустки. Зараз на роботі. І якщо мені керівництво дасть ще тиждень відпустки ближче до Дня незалежності, то я піду. Я не хочу робити з цього піар. Це моя внутрішня потреба".

За словами Г.Герман, в регіони, як анонсувалося раніше, вона не поїде. "Буду десь тут. Але я не хочу нікому говорити, де я буду. Після того, як я це здійсню, обов'язково сповіщу журналістів. Якщо вони захочуть, зможуть перевірити", - наголосила вона.

Нагадаємо, у липні Г.Герман заявила, що планує тиждень своєї відпустки використати для роботи санітаркою в лікарні для бідних. "Я планую тиждень відпочити в горах і тиждень попрацювати санітаркою в лікарні для бідних", - зізналася заступник глави АП.

За словами Г.Герман, медичної освіти у неї немає. "Якби була - просилася б попрацювати лікарем або медсестрою", - відмітила вона.

Ганна Герман: біографія і добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Партнер проекта - Нова ПоштаГерои карантинного времени