RU

Герман піде працювати санітаркою, якщо Льовочкін відпустить

05.08.2010, 14:59

Заступник глави Адміністрації Президента Ганна Герман під кінець місяця, якщо відпустить її керівник Сергій Льовочкін, візьме ще один тиждень відпустки, щоб попрацювати санітаркою в одній зі столичних лікарень. У якій - не зізнається.

Як повідомляє "Газета по-українськи", Г.Герман уточнила: "Я недавно повернулася з відпустки. Зараз на роботі. І якщо мені керівництво дасть ще тиждень відпустки ближче до Дня незалежності, то я піду. Я не хочу робити з цього піар. Це моя внутрішня потреба".

За словами Г.Герман, в регіони, як анонсувалося раніше, вона не поїде. "Буду десь тут. Але я не хочу нікому говорити, де я буду. Після того, як я це здійсню, обов'язково сповіщу журналістів. Якщо вони захочуть, зможуть перевірити", - наголосила вона.

Нагадаємо, у липні Г.Герман заявила, що планує тиждень своєї відпустки використати для роботи санітаркою в лікарні для бідних. "Я планую тиждень відпочити в горах і тиждень попрацювати санітаркою в лікарні для бідних", - зізналася заступник глави АП.

За словами Г.Герман, медичної освіти у неї немає. "Якби була - просилася б попрацювати лікарем або медсестрою", - відмітила вона.

Ганна Герман: біографія і добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини