RU

Герман обіцяє, що "сокира Януковича" рубатиме жорстко

19.05.2011, 09:55
Герман обіцяє, що
83de836806eed1c04d6195b55fe40e8e.jpg

Герман обіцяє, що "сокира Януковича" рубатиме жорстко
Чиновники, що чинять опір реформам, не мають шансів - Президент України Віктор Янукович буде жорстко наводити порядок. Про це ЛІГАБізнесІнформ заявила радник глави держави Ганна Герман.

Так, Г.Герман, відповідаючи на питання, як вона оцінює реалізацію гуманітарних реформ, зокрема в освітній сфері, яку курирує міністр освіти Дмитро Табачник, сказала: "Треба рубати корупційну систему, яка пручається реформам. Інакше діяти зараз не можна. Повинна бути жорстка рука у державі, яка буде здатна навести порядок і примусити працювати систему, яка не звикла до змін і пручається їм. Без такої руки немає шансів довести роботу до логічного, потрібного людям результату, без чого країна просто загине".

"Президент України В.Янукович, говорячи про те, що "заніс сокиру" над головою міністра фінансів, мав на увазі саме це. Він казав, що треба жорстко рубати, ламати корупційну систему, що пручається реформам. І тут не йдеться про прізвища. Йдеться про принципи, яких повинен дотримуватися кожний, хто прийшов у владу. Президент правильно зробив, сказавши це, тому що він ще раз наголосив, що його ніщо не зупинить на вибраному шляху", - зазначила радник глави держави.

До того ж чиновник не стала оцінювати особисто міністра освіти, що відповідає за реалізацію освітніх реформ. "Я би не хотіла зараз оцінювати конкретних людей. Але хочу сказати, що кожний, хто буде не в змозі проводити реформи, хто буде пручатися нововведенням, хто буде спиратися новелам, які пропонує Президент для держави, повинен розуміти, що у нього шансів немає", - сказала Г.Герман.

Ганна Герман: біографія та добірка новин>>>
Віктор Янукович: біографія та добірка новин>>>

Петро ШУКЛІНОВ


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини