RU

Герман обіцяє, що ПР змириться з будь-яким результатом виборів

03.02.2010, 16:57

Партія регіонів прийме будь-який результат президентських виборів і не буде влаштовувати революцію. Про це заявила на прес-конференції заступник голови ПР Ганна Герман.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, Г.Герман зазначила: "Ми заявляли і заявляємо про те, що ми приймемо будь-яку волю народу. Ми приймемо кожний результат голосування. Ми не будемо людей тягнути на барикади, не будемо робити революцій, не будемо робити бунтів. Ми будемо робити все, щоб в Україні були стабільність, злагода і спокій".

Вона також наголосила, що Партія регіонів прийме будь-який результат голосування і не буде виводити людей на вулиці. Водночас Г.Герман додала, що лідер ПР Віктор Янукович не сумнівається в своїй перемозі на виборах. "Віктор Янукович, незважаючи на всі потоки бруду, які ллються зараз на нього з боку Тимошенко, на всі провокації, він впевнено працює, зустрічається з людьми, продовжує за планом свою програму, і він впевнений в тому, що більшість людей підтримає його 7 лютого у другому турі голосування", - наголосила Г.Герман.

Ганна Герман: біографія та добірка новин>>>
Вибори Президента України: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини