RU

Герман не знайшла доларів у центрі Києва

31.10.2008, 11:14

Народний депутат від Партії регіонів Ганна Герман у четвер намагалася придбати в обмінних пунктах долари, але в жодному із них в центрі Києва їх не знайшла.

Як повідомляє прес-служба Партії регіонів, у цьому контексті Г. Герман нагадала слова глави Ради Нацбанку Петра Порошенка: "Петро Олексійович (Порошенко - ред.) говорив, що гривня вже в порядку, курс в порядку, йдіть люди - купуйте долари... Я не знаю, чи був він хоча б в одному обмінному пункті. А я обійшла 15 обмінних пунктів в центрі Києва, і ні в одному я не змогла купити жодного долара".

За словами Г. Герман, "те, про що говорить Петро Олексійович - це для багатих, тих, хто має доступ до ресурсів". "Чому ніхто не відповів за те, що вчора був неправильний курс, якщо він має бути таким, як сьогодні? Чому вже кілька днів йдуть колосальні спекуляції на міжбанківській біржі, і на цьому наживають гроші олігархи, які мають інформацію, знають, який буде курс, коли він підвищиться і коли знизиться?" - спитала Ганна Герман, додавши, що хотіла б отримати відповіді на свої питання, але не знає, "кому їх задавати".

Нагадаємо, у разі продовження активної інтервенції Нацбанку, найбільш ймовірно подальше втихання панічних настроїв гравців ринку і початок низхідного тренду. Водночас, регулятору буде дуже важко подолати оголошений раніше психологічний бар'єр на рівні 6,0 грн./$, оскільки найбільший вплив на ринок у справжніх умовах мають не ринкові, а психологічні і спекулятивні чинники. Така думка кореспонденту ЛІГАБізнесІнформ висловив аналітик блоку казначейства і ринків капіталу "Альфа-Банку" (Україна) Олександр Веденєєв.

Досьє на Ганну Герман >>>

Про курси валют >>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини