RU

Герман не бачить причин судити Тимошенко

31.01.2011, 11:00
Герман не бачить причин судити Тимошенко - Фото
f86b41f7805a8504f69ada4bb9c6431a.jpg

Герман не бачить причин судити Тимошенко

Неправильно судити людей за те, що вони просто купили автомобілі швидкої допомоги. Людей треба судити за розкрадання. Про це заявила заступник глави Адміністрації Президента Ганна Герман (на фото) в ефірі "Першого національного".

"Я би не хотіла, щоб ми тут один одного ображали. Я би не хотіла, щоб ми були ворогами", - наголосила Г. Герман.

До того ж, звертаючись до присутньої у студії Юлії Тимошенко, замглави АП зазначила: "Для нас ворог, Юліє Володимирівно, не опозиція і не ви. Я впевнена, що суд, якщо він є і він справедливий, що якщо не знайдеться доказів, вас виправдає. Я думаю, що це неправильно судити людину лише за те, що він купив автомобілі. Ну, купили нехай вони були і трохи "не такі". Так давайте купимо ще і такі, які треба".

За словами Г.Герман, її "турбує інше". Замглави АП продемонструвала білі коробки із символікою БЮТ, очевидно, для складання паперів на робочих столах. "Я думала, це книги. Але це навіть не книги - коробки. Це друкувалося і робилося за гроші держави, на які дітям повинні були підручники друкувати. Дітям підручників не надрукували, зате ви приготували собі це. Ну, може, комусь воно пригодиться. Але на це були витрачені державні гроші. Але навіть за це я б вас, пані Тимошенко, не судила. Я би судила за те, коли є докази того, що людина якісь розкрадання зробила", - зазначила вона.

"Треба шукати ворогів не в опозиції. У нас є загальний ворог - страшна бюрократична корумпована система, яку за 20 років ми зламати не змогли. Не змогли ви, Юліє Володимирівно, не змогли ваші попередники. І нам важко. Ми пробуємо, але нам важко. І ви нам, Юліє Володимирівно, повинні допомогти. І ми повинні з вами говорити однією мовою, особливо "поза". Я досі згадую, і нам всім було важко це пережити, коли ви стояли в Москві поруч з Путіним, і як ви хіхікали, коли він ображав Президента України. Я за Ющенка не голосувала. Ви за нього голосували. Але Президент - символ нашої держави. І коли його ображають, а поряд стоїть Прем'єр-міністр цієї країни і хіхікає, це болить людям. Ви дали поганий приклад того, що "поза" українська влада не говорить однією мовою", - наголосила Г.Герман.

Ганна Герман: біографія та добірка новин >>>
Юлія Тимошенко: біографія та добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини