RU

Герман назвала гроші МВФ кісткою в горлі Тимошенко

29.07.2010, 16:23

Гроші Міжнародного валютного фонду "стали кісткою в горлі Юлії Тимошенко". Про це заявила заступник глави Адміністрації Президента Ганна Герман, коментуючи прохання опозиційного уряду до МВФ анулювати виділення кредиту Україні.

Як сказано в коментарі Г.Герман, текстом якого володіє ЛІГАБізнесІнформ, "озлоблення Юлії Тимошенко" з приводу рішення МВФ про надання Україні 15-мільярдного кредиту свідчить про те, що "аутсайдер президентських виборів не зробила відповідних висновків зі своєї поразки". "Вона не позбулася злоби - цієї основної причини її провалу", - вважає заступник глави АП.

За її словами, замість того, щоб подякувати світові за підтримку України, Ю.Тимошенко "вилила чергову порцію жовчі і злоби". "Це антидержавна позиція. Це антинародна позиція. На жаль, поразка на минулих виборах так нічому і не навчила Юлію Тимошенко. А значить, її чекає провал і на осінніх виборах в місцеві ради", - підсумувала Г.Герман.

Нагадаємо, сьогодні опозиційний уряд виразив жаль з приводу рішення МВФ про відкриття кредитної лінії для України в розмірі $15 млрд. Як йдеться в оприлюдненій на сайті БЮТ заяві з цього приводу, МВФ "не мав би приймати рішення про підтримку режиму Януковича-Азарова в умовах очевидного згортання демократії, свободи слова і громадянських прав в Україні". Автори заяви сподіваються, що "МВФ перегляне своє рішення на користь держави Україна, а не правлячого режиму".

Напередодні виконавчий комітет Міжнародного валютного фонду ухвалив остаточне рішення про виділення Україні кредиту в розмірі $15,15 млрд. за програмою "stand-by". Планується, що до кінця 2010 року в Україну надійде два транші кредиту.

Ганна Герман: біографія і добірка новин>>>
Юлія Тимошенко: біографія і добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини