RU

Герман називає Януковича самим проінформованою людиною в країні

19.08.2010, 12:05

Президент України Віктор Янукович - найбільш проінформована людина в країні. Про це в інтерв'ю ЛІГАБізнесІнформ заявила заступник глави Адміністрації Президента Ганна Герман. "У нього є всі можливі джерела інформації. І всі йому доступні", - запевнила вона, відповідаючи на питання, які у Президента джерела новин - телебачення, Інтернет, преса чи спеціально для нього підготовлені дайджести.

На думку Г.Герман, глава держави має знати про все, що відбувається в країні. "Непроінформований Президент - поганий Президент. Тому кожний понеділок проходять вже традиційні зустрічі з Прем'єром. Приходять й інші міністри. Депутати з всіх фракцій, громадські діячі, звичайні, прості люди... Президентська Адміністрація стала більш відкритою для людей", - відмітила вона.

Нагадаємо, у Віктора Ющенка вважають, що Президента В.Януковича захищають від інформації про події в країні. Таку думку вчора в прямому ефірі на одному з телеканалів висловила прес-секретар третього глави держави Ірина Ваннікова. "При бажанні оточення Президента може подавати йому інформацію, яку вважає потрібною", - сказала вона, додавши, що "інформаційний голод навколо Президента Януковича є спланованою політикою".

Ганна Герман: біографія і добірка новин>>>
Віктор Янукович: біографія і добірка новин>>>

Детальніше читайте в інтерв'ю з Г.Герман "Я не бачу цензури в Україні">>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини