RU

Герман нагадала Азарову, що економіка - це ще не все

23.06.2011, 15:27

Уряду не вистачає віце-прем'єра з гуманітарних питань. Минулий рік показав, що його відсутність дала негативні результати в цій сфері. Про це ЛІГАБізнесІнформ повідомила керівник головного управління з гуманітарних та соціально-політичних питань Адміністрації президента, радник президента Ганна Герман, коментуючи інформацію в ЗМІ про те, що їй готують посаду віце-прем'єра з гуманітарних питань в уряді Миколи Азарова.

"Я завжди говорила, що якщо людина щось гарне і добре хоче зробити для країни, то їй не обов'язково для цього мати якусь високу посаду", - підкреслила Герман.

Що стосується гуманітарної політики, якою вона опікується в Адміністрації президента, то, на її думку, відсутність гуманітарного віце-прем'єра в уряді згубно впливає на дуже багато сфер життєдіяльності людей. "Гуманітарна сфера не менш важлива, ніж економіка. І те, що минулий рік їй приділялося менше уваги в уряді, дало свої негативні результати", - зазначила вона.

На думку радника президента, з людьми "потрібно говорити, треба пояснювати їм гуманітарну політику держави". "Цей процес потрібно організовувати", - вважає Герман.

Вона розповіла, як днями до неї звернулися люди з Івано-Франківська. "Вони розповіли, що зриваються гастролі Івано-франківського драматичного театру до Польщі на фестиваль, який проходить під патронатом президентів Польщі та Україні", - зазначила радник глави держави.

"Як виявилося, причина проста: в Міністерстві культури віришили, що заявка на оплату дороги, а це 60 тис.грн., оформлена театром якось не так. Але чиновник вирішив, що допомагати театру не потрібно - треба просто відмовити і зірвати такі важливі гастролі ", - сказала Герман.

За її словами, вона "дуже гостро" поговорила з чиновником. "Я на це не маю повноважень, я не маю повноважень давати йому розпорядження, але я користуюся своєю посадою, яка називається Ганна Герман - і цього достатньо. Гастролі будуть - це головне. Так що поки моєї посади вистачає для того, щоб на щось впливати і вирішувати питання", - сказала вона.

В цілому, на її думку, побудова гуманітарної політики в уряді - дуже важлива проблема. "Але це вже не питання моєї компетенції", - підсумувала Герман.

Ганна Герман: біографія і добірка новин>>>
Уряд Азарова: добірка новин>>>

Петро ШУКЛІНОВ


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини