RU

Герман: Лист Freedom House не вимагає відповіді

21.07.2011, 09:34

Радник президента України, керівник Головного управління з гуманітарних та суспільно-політичних питань Адміністрації президента Ганна Герман вважає, що лист міжнародної громадської організації Freedom House та Атлантичної ради, в якому йдеться про погіршення правової ситуації в Україні, не вимагає відповіді. Про це Герман сказала в ефірі 5 каналу.

На її думку, в Україні немає політичного переслідування, а йде боротьба з корупцією. "Питання, яке поставлене Freedom House, - воно риторичне і не вимагає відповіді, оскільки ми вже не раз говорили, що в Україні немає політичного переслідування. І дуже політизувати цей процес, який відбувається сьогодні, ці два процеси, я думаю, не варто. Днями заарештували ще одного представника опозиції Василя Волгу за підозри у хабарництві. Арештовують, закривають щодня, майже. Президент взяв курс на боротьбу з корупцією і не треба робити з цього політику, треба спокійно дочекатися завершення процесів, вироків суду, і розглядати ці питання лише в правовому полі", - заявила Герман.

Також Герман назвала "тенденційною" статтю The Financial Times про те, що президент України Віктор Янукович будує м'який путінський режим в Україні, а справа Тимошенко нагадує справу ЮКОСа. "Це чудово, що увага західної преси підвищена щодо України. Було б дуже погано, якби Захід, західна преса не звертали жодної уваги на те, що тут твориться", - зазначила радник президента.

"Увага Європи прикута до України. Те, що з'являються і тенденційні статті - це свідчить про те, що опозиція дуже добре працює із західною пресою, наймають багатьох іміджмейкерів", - вважає Герман.

Нагадаємо, раніше керівництво Freedom House заявило, що кримінальне переслідування колишнього прем'єр-міністра України Юлії Тимошенко є свідченням погіршення ситуації в Україні.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини