RU

Герман хоче зустрітися з Тимошенко перед телекамерами

21.01.2011, 16:45

Заступник глави Адміністрації Президента України Ганна Герман, ймовірно, не прийде на сьогоднішній перший ефір ток-шоу "Шустер live" на Першому каналі через можливі спекуляції на цю тему. Але хотіла б зустрітися з лідером ВО "Батьківщина" Юлією Тимошенко в одному з наступних ефірів.

"Мене запросили, але я думаю, що не піду сьогодні на цю програму. Я не хотіла б, щоб моє ім'я було пов'язане з якимось скандалом навколо гостей", - сказала Г.Герман, повідомляє "Телекритика".

"Я почекаю, поки запросять Юлію Володимирівну і тоді також прийду. Може, Савік нам дасть змогу подискутувати на рівних умовах", - додала замглави АП.

Г.Герман також відкинула обвинувачення у тому, що вона ніби заважала появі Ю.Тимошенко у програмі Савіка Шустера. За її словами, їй, навпаки, було б дуже цікаво зустрітися з Ю.Тимошенко у прямому ефірі.

Нагадаємо, 20 січня прес-служба ВО "Батьківщина" повідомила про те, що Ю.Тимошенко прийняла грудневе запрошення С.Шустера стати учасником першого випуску ток-шоу на Першому каналі.

Редакція "Шустер live" заявила, що не запрошувала Ю.Тимошенко, водночас С.Шустер зазначив, що уточнив список гостей, з огляду на теми програми: "Чому я повинен у грудні вирішувати, що я робитиму в січні?".

У свою чергу Ю.Тимошенко заявила, що С.Шустер відмінив її запрошення через Г.Герман.

Головними темами "Шустер live" 21 січня буде надання політичного притулку колишньому Міністру економіки Богдану Данилишину в Чехії і скасування звання героя України Степана Бандери.

Ганна Герман: біографія та добірка новин>>>
Юлія Тимошенко: біографія та добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини