RU

Герман: Адмінреформа пройде основні етапи до Нового року

10.12.2010, 11:00
Герман: Адмінреформа пройде основні етапи до Нового року - Фото
eb76483e85711043b9e49d2be8608ca6.jpg

Герман: Адмінреформа пройде основні етапи до Нового року

Адміністративна реформа пройде основні етапи до Нового року. Реорганізація Кабінету Міністрів - це тільки перші кроки Президента. Про це в коментарі кореспонденту ЛІГАБізнесІнформ заявила заступник глави Адміністрації Президента Ганна Герман (на фото).

"Це тільки перші кроки. Реформа буде проходити в декілька етапів", - зазначила вона.

Відповідаючи на питання, скільки часу може зайняти адміністративна реформа, Г.Герман сказала: "Стільки, скільки потрібно на її реалізацію. Але всі процеси будуть проходити швидко. Я думаю, до Нового року основні етапи реформа пройде... А далі... Президент говорив про адмінреформи на місцях, у регіонах. Ідеологія вже зрозуміла. Але це тема окремої бесіди".

До того ж Г.Герман ще раз запевнила, що у результаті адмінреформи у Кабінеті Міністрів з'являться жінки (поки у процесі реорганізації Кабміну, цього не сталося, - ред.). "Я думаю, це буде на наступних етапах реформи найближчим часом", - додала вона.

На питання, чи будуть це керівні або другорядні посади, Г.Герман відповіла: "Я не думаю, що жінки заслуговують другорядних посад".

Нагадаємо, вчора ввечері Президент України В.Янукович дав старт обіцяній адміністративній реформі. Згідно з Указом Президента "Про оптимізацію системи центральних органів виконавчої влади" N1085/2010, у структурі виконавчої влади ліквідується ряд міністерств, окремі міністерства об'єднуються. У результаті адмінреформи Президент залишив без посад у новому уряді дев'ять міністрів. "Безповоротно" були звільнені Міністр житлово-комунального господарства Юрій Хіврич, Міністр регіонального розвитку і будівництва Володимир Яцуба, Міністр у справах сім'ї, молоді і спорту Равіль Сафіуллін, Міністр праці і соціальної політики Василь Надрага, Міністр транспорту і зв'язку Костянтин Єфименко, Міністр вугільної промисловості Юрій Ященко, Міністр промислової політики Дмитро Колесніков, а також Міністр Кабінету міністрів Анатолій Толстоухов. Крім того, посади позбавився Міністр економіки Василь Цушко, який не так давно був представлений на посаду глави АМКУ.

Детальніше - у матеріалі "Адмінреформа стартувала">>>

Ганна Герман: біографія та добірка новин>>>

Валерія КОНДРАТОВА


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини