RU

Герега звернулася до силовиків через зрив засідання Київради

15.07.2013, 16:18
Герега звернулася до силовиків через зрив засідання Київради - Фото
Галина Герега
Секретар Київради Галина Герега звернулася до київської міліції і прокуратури із заявою почати розслідування про зрив пленарного засідання Київради 11 червня.

У повідомленні Герега нагадала про події в Київраді, зазначивши, що "невстановлені особи безпідставно переміщалися" по Київраді, "напали на працівників міліції" та "проникли в кулуари і до сесійної зали, де заблокували президію і трибуну". Герега стверджує, що "народні депутати України разом з невстановленими особами захопили і незаконно, хуліганським чином утримували протягом тривалого часу зазначене приміщення".

За словами Гереги, через зрив засідання депутати не розглянули "життєво важливі для міста проекти рішень".

Під зверненням підписалися керівники 10 фракцій і груп Київради.

Нагадаємо, повноваження Київради минули 2 червня. Київ уже кілька років фактично залишається містом без мера. Незважаючи на це, влада не призначає вибори в столиці. Опозиція вважає, що після 2 червня всі рішення Київради нелегітимні. Три опозиційні партії - Батьківщина, УДАР і Свобода - вимагають проведення одночасних виборів мера і Київради. 11 червня депутати опозиції зірвали - на їх думку, незаконне - засідання Київради.

Досьє на Галину Герегу
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини