RU

Герега змирилася з поразкою на виборах, виграв свободівець

01.11.2012, 10:56
Герега змирилася з поразкою на виборах, виграв свободівець - Фото
6da88899682721128dfb7e174ed435a8.jpg
Кандидат в народні депутати Галина Герега впевнена, що вона перемогла на 215 окрузі. Але відстоювати свою перемогу в судах не буде. Про це вона заявила сьогодні журналістам на брифінгу.

"Я вважаю, що перемога на моїй стороні, але відстоювати свою перемогу в судах я не збираюся", - сказала вона. Вона також зазначила, що для неї на сьогоднішній день мандат депутата пріоритетом не є. "Я не хочу заробляти його ціною крові", - додала Герега.

На 215-му окрузі порахували вже 100% бюлетенів - з відривом у 191 голос Галинe Герегe обійшов представник ВО Свобода Андрій Іллєнко. Раніше представники Герегb заявили, що не визнають опубліковані на сайті ЦВК результати голосування по округу. "Ми бачили впевнену перемогу нашого кандидата, коли комісія майже спокійно працювала, хоча представники Свободи не давали комісії спокійно працювати. Комісія працювала під погрозами фізичного тиску", - зазначив її представник.

Сама ж Герега напередодні запропонувала Іллєнку та іншим кандидатам у депутати провести перерахунок бюлетенів по всіх 79 виборчих дільницях у присутності журналістів і спостерігачів. Однак свободівці впевнені в перемозі свого кандидата і готові судитися з секретарем Київради, не сумніваючись, що суд визнає законною перемогу Іллєнка.

У перебігу всієї ночі біля 215-го окружкому чергували кілька сотень людей, до 10 співробітників правоохоронних органів оточили задній вхід в будівлю.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини