Геращенко про позицію Білорусі: Не треба піддавків

12.12.2016, 15:39
Геращенко про позицію Білорусі: Не треба піддавків - Фото
Ірина Геращенко
Україна очікує від Білорусі нейтральної позиції, без піддавків і підігрування однієї зі сторін. Про це сьогодні у себе в Facebook повідомила віце-спікер Верховної Ради, представник в гуманітарній підгрупі мінського процесу  Ірина Геращенко, коментуючи зустріч з новим послом Республіки Білорусь в Україні Ігорем Соколом.

За її словами, на зустрічі були обговорені питання двостороннього співробітництва, в тому числі питання міжпарламентського діалогу та співпраці в економічній та гуманітарній сфері.

"Подякувала Білорусі за сприяння в створенні нейтрального майданчику в Мінську для роботи ТКГ і підгруп, ми цінуємо білоруську гостинність. Іноді здається, що в Мінську українські учасники груп проводять більше часу, ніж в Києві", - зазначила Геращенко.

"У той же час відверто озвучила чітку позицію України: ми очікуємо від Білорусі дійсно нейтральної позиції, без піддавків і підігрування однієї зі сторін. Зокрема, Україна сприйняла як "ніж у спину" позицію Білорусі під час голосування на третьому комітеті ООН резолюції про порушення прав людини в окупованому Криму", - сказала Геращенко.

16 листопада Геращенко повідомила, що якщо Київ не відстоїть свою незалежність, наступною жертвою агресора буде Мінськ.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГА.net у Twitter, Facebook, ВКонтакте і Одноклассниках: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

СпецпроектПогружение в Бабий Яр и цифровой двойник Киева. Как украинские айтишники сохраняют историю