Геращенко повідомила про підготовку щодо звільнення заручників

27.01.2017, 15:47
Геращенко повідомила про підготовку щодо звільнення заручників - Фото
Ірина Геращенко

Україна провела масштабну пошукову роботу з аналізу тих коректних списків, які використовують всі сторони в рамках мінської групи

Віце-спікер Верховної Ради, представник в гуманітарній підгрупі мінського процесу Ірина Геращенко  запевнила, що для розблокування процесу звільнення заручників робиться все можливе. Про це вона повідомила в Facebook.

Геращенко зазначила, що 26 січня відбулася відеоконференція гуманітарної підгрупи, де обговорювалася одна тема - звільнення заручників. "Українська сторона провела масштабну пошукову роботу з аналізу тих коректних списків, які використовують всі сторони в рамках мінської групи. Робимо все можливе, щоб розблокувати процес звільнення заручників", - зазначила віце-спікер.

За словами Геращенко, вчора відбулася зустріч родин заручників з представниками всіх відомств і силових структур, що входять в міжвідомчий центр СБУ з пошуку зниклих безвісти і звільнення заручників. "Всі структури усвідомлюють необхідність повної координації своїх зусиль з СБУ для активізації пошуку зниклих і соціальної допомоги сім'ям зниклих і заручників", - повідомила вона.

Геращенко додала, що у зустрічі також взяли участь волонтери, громадські діячі та представники церков, які допомагають в питанні пошуку, звільнення заручників та підтримки їх сімей.

16 січня Ірина Геращенко повідомила про те, що терористи наполягають на негайній передачі їм близько 700 осіб в обмін на 50 українських заручників.

24 січня радник голови СБУ Юрій Тандіт заявив про те, що Україна готова на обмін українських заручників за формулою 57 на 228 осіб.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГА.net у Twitter, Facebook, ВКонтакте і Одноклассниках: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Партнерский проект"Новая нормальность" и как в ней дальше жить