RU

Геращенко: Патріотизм не виховують заборонами

06.10.2016, 12:31
Геращенко: Патріотизм не виховують заборонами - Фото
Ірина Геращенко
Віце-спікер Верховної Ради, представник в гуманітарній підгрупі мінського процесу  Ірина Геращенко вважає, що проект закону про обмеження використання медійної продукції країни-агресора РФ працює на розкол країни. Про це вона повідомила у себе в Facebook.

"Росія забороняє українські книги, українські бібліотеки, усиновлення тяжкохворих дітей. Україна - не Росія! І я категорично проти того, щоб виховувати патріотизм українців за допомогою заборон, принижень, порушень прав людини. Так, ми жорстко повинні боротися з російською пропагандою. Жорстко і мудро", - сказала Геращенко.

За її словами, Україну цікавить позиція росіян, а не розписки. "Тому я вважаю, що зараз не актуальні подібні ініціативи, які, до того ж, працюють на розкол. Патріотизм не виховують за допомогою заборон. Я проти російської пропаганди, російського інформаційного впливу", - підкреслила Геращенко.

Вона сказала, що Нацрада з питань телебачення і радіомовлення абсолютно правильно заборонила російські пропагандистські канали. "Тому СБУ склало списки тих, хто виступає проти територіальної цілісності і суверенітету України, цим персонам заборонений в'їзд в Україну. Це - цивілізований шлях боротьби з російською пропагандою, і ми повинні рухатися далі в цьому напрямку", - додала Геращенко.

6 жовтня Рада провалила проект закону про обмеження використання медійної продукції країни-агресора РФ.

Проектом пропонувалося обмежити гастролі артистів з країни-агресора. Умовою таких гастролей мала стати письмова заява артиста організаторам гастролей про те, що він засуджує окупацію частини України країною-агресором Росією. Такі ж заяви пропонувалося вимагати від учасників фільмів для того, щоб фільм, знятий за участю представників країни-агресора, отримав дозвіл на прокат в Україні.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГА.net у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини