Геращенко: Бойовики шантажують заручниками і вимагають амністію

15.12.2015, 17:34
Геращенко: Бойовики шантажують заручниками і вимагають амністію - Фото
Ирина Геращенко
Терористи в Донбасі знову шантажують українських переговірників заручниками і вимагають амністії. Про це повідомила представник України в гуманітарній підгрупі контактної групи, народний депутат Ірина Геращенко в Facebook.

"Невиразна і незрозуміла позиція (терористів, - ред.) відносно не допуску Червоного Хреста до полонених, у тому числі і до тяжкопоранених", - заявила Геращенко.

"Наша група (де на сьогоднішній день працюємо я і Віктор Медведчук) підготували для тристоронньої контактної групи повний звіт про те, що відбувається зі звільненням заручників - з точним фактажем про відсутність відповідей на листи, звернення, про списки, які ми щомісяця і щотижня передаємо - і на які "ні відповіді, ні привіту". Про те, як ми по крихтах збираємо інформацію про заручників, і при цьому немає відповіді-підтвердження про нещасних заручників, а тільки шантаж і зволікання. Ми підготували цей звіт для тристоронньої контактної групи, де чітко видно всю нашу роботу і зусилля зі звільнення заручників, щоб це лягло в основу аналізу тристоронньої контактної групи", - пише Геращенко.

Вона підкреслила, що тема визволення заручників буде ключовою на зустрічі тристоронньої контактної групи 22 грудня.

"Повинен бути не просто аналіз ситуації, а названі конкретні відповідальні за страждання людей, за зрив звільнення, за постійну волинку, за безсистемність і брехню", - зазначила нардеп.

Вона підкреслила, що на 21 лист від переговірників зі списками зниклих безвісти і заручників України не отримали жодної відповіді.

"Ось так ці люди хочуть "звільняти" заручників. І це повинен знати світ. На сьогоднішній день в катівнях ОРДО і ОРЛО (окремих районів Донецької та Луганської областей, - ред.) утримується 139 військових і цивільних осіб... Ми хочемо мати повну інформацію, де і в яких умовах їх утримують. Звільнити їх усіх - наша задача і наш головний виклик", - резюмувала Геращенко.

Міжнародному комітету Червоного Хреста всі сторони мають передати списки зниклих безвісти осіб, аби пришвидшити роботу п...

Posted by Iryna Gerashchenko on 15 декабря 2015 г.

Раніше Геращенко заявила, що в розроблених та оновлених списках СБУ на сьогоднішній день налічується 140 заручників, яких утримують бойовики на Донбасі.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

ИсторииСмерть доктора Басика. История медика, который покончил с собой после коронавируса