Геращенко йде з мінської групи

16.05.2019, 16:29
Геращенко йде з мінської групи - Фото
Ірина Геращенко (фото - Андрей Гудзенко/LIGA.net)

Перший віце-спікер йде з посад уповноваженого президента з мирного врегулювання і представника України в мінській групі

Перший віце-спікер Верховної Ради Ірина Геращенко написала заяву про звільнення з посад уповноваженого президента України з мирного врегулювання і представника України в гуманітарній підгрупі в Мінську. Про це вона повідомила сьогодні, 16 травня, у Верховній Раді.

"Зараз йдуть дебати про перезавантаження мінських груп. Хочу проінформувати вас, що я сьогодні написала заяву як уповноважений президента Петра Порошенкоа щодо мирного врегулювання ситуації на Донбасі і представник України в гуманітарній підгрупі з проханням звільнити мене від цих посад. Я подякувала президенту Порошенку за високу честь працювати в його команді", - сказала Геращенко.

Вона додала, що "залишиться відкритою" для нової влади, щоб сприяти вирішенню питань, що стоять перед мінськими групами.

Раніше Геращенко говорила, що сьогодні підведе підсумки своєї роботи в мінському форматі. Вона сказала також, що в Раді існує "неформальна мінська платформа, дискусійний майданчик, який дозволяє знайомити депутатів з ходом переговорів і мирними ініціативами".

Ольга Коптева
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Партнерський проєкт"Новий старт" після ковіду: Шлях Максима Гладченка, який мріє одягати національні збірні