06.11.2018, 18:05

Росія видала мандат на війну в Донбасі - Геращенко

Росія видала мандат на війну в Донбасі - Геращенко - Фото

Українська сторона вважає, що такі дії Росії призведуть до зриву політико-дипломатичних переговорів в Мінську і дестабілізації ситуації на фронті

Реклама
Реклама

На переговорах тристоронньої контактної групи в Мінську російська сторона заявила, що РФ визнає псевдовибори, які планують провести бойовики на окупованих територіях Донбасу. Про це в Facebook  повідомила представник України в гуманітарній підгрупі Ірина Геращенко.

Вона каже, що питання псевдобвиборів піднімалося на засіданнях всіх підгруп.

Реклама

"РФ сьогодні офіційно заявила, що визнають результати організованих ними ж "виборів" московського маріонеткового режиму", - написала Геращенко.

За її словами, в заяві у відповідь Україна відзначила, що РФ "видала цією заявою мандат на війну, яку вона давно оголосила Україні"

Українська сторона вважає, що такі дії Росії ведуть до зриву політико-дипломатичних переговорів в Мінську і дестабілізації ситуації на фронті.

"Це повтор сценарію 2014 року, коли псевдовибори, організовані Кремлем, призвели до зриву мінських переговорів, невиконання мінських угод і серйозної дестабілізації на Донбасі, тисяч жертв серед військових і цивільних", - написала представник України в Мінську.

Вона зазначила, що псевдовибори вже засудили ЄС, США, країни G7, більшість країн, що входять в Радбез ООН.

Геращенко повідомила, що сьогодні в Мінську спецпредставник головуючого в ОБСЄ Мартін Сайдік зробив офіційну заяву про те, що псевдовибори в ОРДЛО категорично суперечать духу і букві мінських угод.

Сьогодні прес-секретар президента РФ Дмитро Пєсков  заявив, що вплив Москви на терористичні організації Л/ДНР "не безмежний", тому важливо, хто буде "керувати" окупованими регіонами Донбасу.

Відправити:
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Реклама
Реклама
Реклама
Реклама
Реклама
Реклама