RU

Геращенко відповіла Пєскову: Савченко звільнили без її звернення

19.06.2018, 16:29
Геращенко відповіла Пєскову: Савченко звільнили без її звернення - Фото
Ірина Геращенко (фото - Андрій Гудзенко/LIGA.net)

Для помилування народного депутата Надії Савченко до президента РФ Володимира Путіна формально звернулися родичі загиблих російських журналістів, і в той момент не вимагали звернення самої Савченко. Так прокоментувала у себе в Facebook представник України в гуманітарній підгрупі мінського процесу, перший віце-спікер Верховної Ради Ірина Геращенко заяву прес-секретаря президента РФ про звільнення українського режисера Олега Сенцова.

"Прес-секретар Путіна Пєсков заявляє, що Сенцов "повинен сам подбати про своє помилування", натякаючи, що Олег має звернутися до російського президента з таким проханням. Очевидно, що Сенцов не стане звертатися до Путіна, на це російська влада і розраховує", - зазначила Геращенко.

Вона нагадала, що для помилування Савченко до Путіна формально звернулися родичі загиблих російських журналістів.

"І він помилував, не вимагали звернення самої Савченко. А чому б самому Пєскову або омбудсмену РФ Москальковій не звернутися до Путіна з проханням про помилування Сенцова? Чому Надію можна було помилувати без особистого звернення, а Олега - ні", - наголосила Геращенко.

Вона також висловила обурення щодо зриву домовленостей про відвідування уповноваженої Верховної Ради з прав людини українських заручників. "Людмилу (Денисову, - ред.) не пускають до Сенцова, Кольченка, Сущенка, Карпюка, інших наших заручників, незважаючи на домовленості на вищому рівні. Щоб ви розуміли, саме так у нас кілька разів зривалося звільнення заручників. Коли все начебто обговорили і домовилися, визначилися зі списком і приблизною датою. І в останню хвилину - ні, і без пояснень", - додалаГеращенко.

19 червня Пєсков заявив, що Сенцов нібито повинен самостійно ініціювати вирішення питання про помилування.

Александра Шмыкова
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини