Геращенко пояснила, чому "Путін - маніяк"

Геращенко пояснила, чому "Путін - маніяк" - Фото
Ірина Геращенко (фото - Андрей Гудзенко/LIGA.net
31.05.2019, 14:48

Перший замcпікера Ради підкреслила, що "тільки маніяк може планувати розчленувати дружну країну"

Перший заступник голови Верховної Ради Ірина Геращенко  заявила, що президент країни-агресора Росії Володимир  Путін - маніяк. Про це вона заявила сьогодні на з'їзді партії Європейська солідарність.

Вона підкреслила, що п'ять років тому колишньому президенту  Петру Порошенку вдалося зупинити проект "Новоросія".

"Один з найстрашніших, найкривавіших сценаріїв, задуманих Путіним. Ви знаєте, зараз новообрана команда, її голосу запитують у суспільства: "Ви що думаєте Путін - маніяк? ". Так, я думаю, що Путін - маніяк", - сказала Геращенко.

"Тому, що тільки маніяк може планувати розчленувати дружну країну. Вкрасти Крим, відрубати Донбас, тільки маніяк може утримувати заручників і політв'язнів, тільки маніяк може насолоджуватися від сліз їх сімей. Тільки маніяк може сьогодні знати про те, що Донбас входить в п'ятірку, а за деякими видами мін до трійки найбільш замінованих частин світу. Попереду тільки Сомалі і Афганістан. Так - це маніяк", - підкреслила Геращенко.

За її словами, у Путіна є сценарій, що не вдалася "Новоросія - побудуємо Малоросію".

Геращенко додала, що ключовий виклик, який стоїть сьогодні перед Порошенком і його командою, це зупинити "Малоросію" в гібридній війні.

30 травня співвласник студії Квартал-95 Борис Шефір заявив, що "колишній президент і його і його оточення були зацікавлені в продовженні війни, а Путін - розумна людина, з ним можна домовитися". "Їм що, подобається воювати? Ви думаєте, Путін - маніяк, який любить постріляти в живих людей? Він що, псих? Він розумна людина. Так, у нього імперські амбіції. Але можна ж домовитися", - підкреслив Шефір.

Читайте також: У Зеленського відхрестилися від заяв Шефіра