Генштаб: строковики - головні кандидати для переходу на контракт

17.03.2017, 16:41
Генштаб: строковики - головні кандидати для переходу на контракт - Фото
Фото: mil.gov.ua
Строковики - це головні кандидати для переходу на контрактну службу в ЗСУ. Про це в інтерв'ю  Укрінформу заявив заступник начальника Головного управління персоналом Генерального штабу ЗСУ Олег Бойко.

За його словами, головна мета заклику на строкову службу - це накопичення мобілізаційного ресурсу.

"Тобто, це те масштабне джерело, яке дає можливість молоді отримати військово-облікову спеціальність при навчанні в навчальних центрах і при військових частинах. Після цього вони стають на облік у військових комісаріатах, і можуть призиватися, якщо це необхідно в інтересах держави. За рішенням начальника Генерального штабу, в складі Збройних Сил України повинно бути не менше 20% військовослужбовців строкової служби", - сказав Бойко.

За його словами, строковики призиваються, в тому числі, і в бойові частини, які мають пункти постійної дислокації на території України поза районами проведення АТО.

"Збереження системи призову який суперечить процесам професіоналізації армії. Оскільки строковики - це ще і головні кандидати для переходу на контрактну службу. На "громадянці" часто буває важко прийняти рішення про підписання контракту. Але якщо ти вже знаходишся в Збройних Силах, пройшов відповідне навчання, послужив в реальній частині - ти побачив і оцінив те середовище, в якому можеш продовжувати власне життя і кар'єру", - зазначив Бойко.

4 жовтня начальник Генштабу Міноборони Віктор Муженко заявив, що строковики не будуть задіяні в зоні АТО.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГА.net в Twitter, Facebook, ВКонтакте і Одноклассниках: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

СпецпроектПогружение в Бабий Яр и цифровой двойник Киева. Как украинские айтишники сохраняют историю