RU

Генсек Ради Європи: Статті Тимошенко повинні бути переглянуті

10.09.2012, 11:12
Генсек Ради Європи: Статті Тимошенко повинні бути переглянуті - Фото
Турбйорн Ягланд (фото - ЕРА)
Генеральний секретар Ради Європи Турбйорн Ягланд вважає необхідним перегляд статей 364 і 365 нового Кримінального кодексу України в контексті справи щодо екс-прем'єра Юлії Тимошенко.

"Пам'ятаючи про справу проти Юлії Тимошенко, я вважаю, що треба було б знову подивитися на український Кримінальний кодекс і, зокрема, переглянути статті 364 і 365 Кодексу", - сказав він, виступаючи на конференції "Реалізація плану дій Україна-ЄС на 2011 -14 роки" в понеділок у Києві, передає Інтерфакс-Україна.

Генсек нагадав про те, що з даного питання є різні точки зору, зокрема, в контексті газового контракту з Росією. "Повторюю те, що я вже говорив у попередніх випадках, а саме, що політики повинні притягуватися до відповідальності за прийняті рішення. Але це має робити парламент і виборці України під час виборів", - зазначив Ягланд.

Він нагадав про те, що майбутні вибори в Україні будуть під великою увагою міжнародної громадськості. "Те, як буде проведена виборча кампанія, наскільки будуть вільними і справедливими вибори, буде вирішальним для репутації України", - підкреслив Ягланд.

Досьє на Юлію Тимошенко
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини