Генсек Ради Європи чекає пояснень стосовноТимошенко

Генсек Ради Європи чекає пояснень стосовноТимошенко - Фото
Генеральний секретар Ради Європи Турбьерн Ягланд. Фото: ЕРА
26.04.2012, 16:28

Генеральний секретар Ради Європи Турбьерн Ягланд стурбований повідомленням про застосування насильства щодо Юлії Тимошенко

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ в прес-службі Ради Європи, Ягланд сказав: "Я дуже стурбований повідомленнями, що Юлію Тимошенко побили у в'язниці. В інтересах українського уряду провести прозоре розслідування цієї інформації і, якщо необхідно, порушити кримінальну справу".

"Крім того, я хотів би нагадати, що справа Тимошенко перебуває на розгляді в Європейському суді з прав людини. Вона звернулася до суду в серпні минулого року. Тимошенко стверджує, що її кримінальне переслідування і утримання під вартою було політично мотивованим, а умови утримання її під вартою є неадекватними. Також вона не має доступу до необхідної медичної допомоги", - розповів європейський політик.

За його словами, 15 березня суд доручив українському уряду надати роз'яснення про те, чи отримує Тимошенко необхідну медичну допомогу у відповідному медичному закладі. "Ми сподіваємося, що ця оцінка буде оприлюднена в найближчі дні", - додав Ягланд.
Популярне