Генпрокурор хоче поліпшити зв'язок зі ЗМІ

13.02.2012, 17:21
Генпрокурор хоче поліпшити зв'язок зі ЗМІ - Фото
Маргарита Велькова

Маргарита Велькова призначена прес-секретарем Віктора Пшонки замість Ірини Анкудінової, яка тепер очолює відділ інформаційного забезпечення

Генеральний прокурор України Віктор Пшонка хоче покращити зв'язок із засобами масової інформації, для чого всередині ГПУ було здійснено ряд кроків з модернізації прес-служби. Про це ЛІГАБізнесІнформ розповіла новий прес-секретар генпрокурора Маргарита Велькова.

"Я готова допомагати всім журналістам в роботі в міру своїх повноважень. На цій посаді я з восьмого числа, четвертий чи п'ятий день займаюся цією роботою. Можу сказати, що першочергове завдання - побудувати систему й налагодити діалог", - підкреслила Велькова.

За її словами, потрібно "вибудувати систему взаєморозуміння, систему подачі інформації в обидві сторони так, щоб кожна сторона чула один одного".

Велькова розповіла, що кадрові зміни в прес-службі пов'язані з бажанням генерального прокурора Віктор Пшонки поліпшити зв'язок зі ЗМІ, поліпшити роботу прес-служби відомства. "Кадрові перестановки в прес-службі я пов'язую саме з цим. Крім того, було здійснено ряд кроків для якісних змін, прес-служба була перебудована зсередини", - додала Велькова.

За її словами, ще одна мета реформи прес-служби - "безпосередній зв'язок з журналістами для об'єктивного висвітлення роботи ГПУ в ЗМІ".

"У мене багато планів щодо роботи прес-служби. Але як всі мої задумки імплементувати, я, якщо чесно, поки що не знаю. Потрібен час щоб адаптуватися й приймати якісь рішення", - додала вона.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Партнерський проектCOVID іде на зліт: як не підпустити коронавірус у лікарнях до інших хворих