RU

Генпрокурор хоче поліпшити зв'язок зі ЗМІ

13.02.2012, 17:21
Генпрокурор хоче поліпшити зв'язок зі ЗМІ - Фото
Маргарита Велькова
Генеральний прокурор України Віктор Пшонка хоче покращити зв'язок із засобами масової інформації, для чого всередині ГПУ було здійснено ряд кроків з модернізації прес-служби. Про це ЛІГАБізнесІнформ розповіла новий прес-секретар генпрокурора Маргарита Велькова.

"Я готова допомагати всім журналістам в роботі в міру своїх повноважень. На цій посаді я з восьмого числа, четвертий чи п'ятий день займаюся цією роботою. Можу сказати, що першочергове завдання - побудувати систему й налагодити діалог", - підкреслила Велькова.

За її словами, потрібно "вибудувати систему взаєморозуміння, систему подачі інформації в обидві сторони так, щоб кожна сторона чула один одного".

Велькова розповіла, що кадрові зміни в прес-службі пов'язані з бажанням генерального прокурора Віктор Пшонки поліпшити зв'язок зі ЗМІ, поліпшити роботу прес-служби відомства. "Кадрові перестановки в прес-службі я пов'язую саме з цим. Крім того, було здійснено ряд кроків для якісних змін, прес-служба була перебудована зсередини", - додала Велькова.

За її словами, ще одна мета реформи прес-служби - "безпосередній зв'язок з журналістами для об'єктивного висвітлення роботи ГПУ в ЗМІ".

"У мене багато планів щодо роботи прес-служби. Але як всі мої задумки імплементувати, я, якщо чесно, поки що не знаю. Потрібен час щоб адаптуватися й приймати якісь рішення", - додала вона.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини