RU

Генпрокурор: У Кучми не було наміру вбивати Гонгадзе

27.05.2011, 14:05
Генпрокурор: У Кучми не було наміру вбивати Гонгадзе - Фото
c6bfa565c8bbeaf7d5c4286624ee1179.jpg

Генпрокурор: У Кучми не було наміру вбивати Гонгадзе

Генеральний прокурор України Віктор Пшонка впевнений, що у другого Президента Леоніда Кучми не було наміру вбивати журналіста Георгія Гонгадзе і тому йому інкримінують тільки перевищення службових повноважень. Про це В.Пшонка заявив в інтерв'ю ZN.UA.

"Порушено кримінальну справу за перевищення службових повноважень. У Кучми не було наміру на кінцевий результат трагедії", - сказав В.Пшонка.

При цьому він відмітив, що у справи Гонгадзе завжди був політичний фон, включаючи акцію протесту "Україна без Кучми" і за всім цим "стояли різні люди, зацікавлені у тому чи іншому результаті цієї справи".

"Зрештою ми зібрали всі матеріали, що стосуються Л.Кучми, в одній справі… Слідство досліджувало все, що пов'язано з Л.Кучмою. Нехай суд зважить всі "за" і "проти" і відповість, нарешті, на це питання", - сказав генпрокурор.

Нагадаємо, що Генпрокуратура завершила розслідування кримінальної справи проти Л.Кучми. Справу проти нього було порушено 21 березня 2011 року. Л.Кучма звинувачується у перевищенні влади і службових повноважень, які призвели згодом до вбивства журналіста Г.Гонгадзе (ч.3 ст. 166 Кримінального кодексу в редакції 1960 року).

Віктор Пшонка: біографія і добірка новин>>>
Леонід Кучма: біографія і добірка новин>>>
"Справа Гонгадзе": добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини