Генпрокурор Пшонка понизив Щоткіна і підвищив кримського прокурора

12.11.2010, 11:15
Генпрокурор Пшонка понизив Щоткіна і підвищив кримського прокурора - Фото
acec89d1692c36983d5be3d87b29c3e8.jpg

Ще одним наказом Генпрокурор призначив своїм заступником прокурора Криму Степана Молицького. При цьому Віталій Щоткін заявив, що не знає і знати не хоче ні про які кадрові перестановки в Генеральній прокуратурі України

Генпрокурор Пшонка понизив Щоткіна і підвищив кримського прокурора
Генеральний прокурор України Віктор Пшонка понизив на посаді Віталія Щоткіна (на фото) і призначив своїм заступником прокурора Криму Степана Молицького.

За інформацією газети "КоммерсантЪ-Україна", В.Пшонка звільнив В.Щоткіна з посади свого заступника і призначив його першим заступником начальника Головного управління організаційного і правового забезпечення ГПУ. Відповідні наказом генпрокурор підписав 10 листопада.

При цьому С.Молицький зберіг за собою пост прокурора Криму - він буде суміщати дві посади.

Коментуючи своє пониження, В.Щоткін відмітив, що перебуває у відпустці. На питання, чи знає він про кадрові перестановки в Генпрокуратурі і про те, що у нього вже нова посада, він відрізав: "Не знаю і знати не хочу! Так можете і передати всьому народу України".

В.Щоткін був заступником генпрокурора з листопада 2005 року. Останні півтора року він курував в ГПУ слідчий напрям.

Після відставки Олександра Медведька свої пости в керівництві ГПУ вдалося зберегти чотирьом заступникам Генпрокурора: Ренату Кузьміну, Віктору Занфірову, Євгену Блажівському і Юрію Ударцову. Ще трьох - Михайла Гаврилюка, Віктора Войцишена і Степана Молицького - призначив В.Пшонка.

Віталій Щоткін: біографія і добірка новин>>>
Віктор Пшонка: біографія і добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

"Царь Кернес". Как хорошо ты знаешь, что происходит в Харькове? Тест LIGA.net с призами