RU

Генпрокурор обіцяє розібратися з Арбузовим

24.12.2010, 15:00
Генпрокурор обіцяє розібратися з Арбузовим - Фото
084c823fdcb4cfddba39988ae05802eb.jpg

Генпрокурор обіцяє розібратися з Арбузовим

Генеральний прокурор України Віктор Пшонка обіцяє перевірити законність призначення Сергія Арбузова (на фото) на посаді глави Національного банку. Про це В.Пшонка заявив сьогодні на прес-конференції.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, заступник Генпрокурора Віктор Занфіров, відповідаючи на питання журналістів, чи вивчала Генпрокуратура законність призначення С.Арбузова на посаду глави НБУ, зокрема, у зв'язку відсутністю у нього необхідного стажу роботи на державній службі і відсутністю ідентифікаційного коду, повідомив, що це питання не вивчалося, оскільки відповідна заява у прокуратуру не надходила.

Оскільки публікація інформації у ЗМІ або публічно поставлене питання прирівнюються до офіційної заяви у прокуратуру, в свою чергу, Генеральний прокурор В.Пшонка зазначив: "Є ваше звернення, воно зафіксовано. Ми вивчимо і дамо відповіді щодо цієї ситуації".

В.Пшонка зазначив, що вчора у нього не було змоги вивчити це призначення у зв'язку з щільним робочим графіком. "Але ми обов'язково займемося цим питанням", - додав він.

Нагадаємо, раніше народний депутат від НУНС Володимир Арьєв зазначив, що кандидатура Сергія Арбузова на посаду глави Національного банку не пройшла б у парламенті цивілізованої країни, оскільки у нього немає ідентифікаційного коду, і він може здійснювати безконтрольні фінансові платежі.

Сергій Арбузов: біографія та добірка новин>>>

Наталія ТАРАСОВСЬКА


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини