RU

Генпрокуратура звинувачує Тимошенко у маніпуляції ЗМІ

19.02.2013, 14:49
Генпрокуратура звинувачує Тимошенко у маніпуляції ЗМІ - Фото
3fde96572811c1299c072c04ac7df0be.jpg
Про це заявив заступник начальника Головного управління з розслідування особливо важливих справ ГПУ Олег Пушкар.

"Якщо людина дійсно дуже хоче брати участь у процесуальних та слідчих діях, то вона це робить. В ситуації ж із Тимошенко країна вже майже рік спостерігає за тим, як вона категорично відмовляється з посиланням на різні причини і підстави, в тому числі, і політичні протести, від пропозицій суду Харкова прибути для початку судового розгляду її справи по суті", - заявив Пушкар, повідомляє прес-служба ГПУ.

Пушкар вважає, що позиція Тимошенко, яку озвучують адвокати - маніпулювання громадськістю та засобами масової інформації. Прокурори, заявив Пушкар, не зацікавлені в затягуванні процесу.

Крім того, за словами Пушкаря, про те, що свідок у справі не може прибути до суду прокурори дізналися безпосередньо сьогодні в суді. "Суддя оголосила заяву свідка про неможливість бути присутнім. Власне із цієї заяви прокурорам і стало відомо про причину перенесення допиту", - заявив Пушкар.

"Кожна людина має право захворіти. Нічого дивного тут немає. Насправді, перенесення засідання в цій ситуації, напевно, навіть вигідне для Тимошенко, оскільки у неї буде достатньо часу якісно підготуватися до допиту", - сказав прокурор.

Прокурор також пояснив, чому звинувачення не називає імена всіх свідків у справі. "Тримати прізвища свідків у таємниці - це тактика, йде слідство. В такому випадку дані свідків оголошує суд, щоб виключити можливість тиску на свідків з боку зацікавлених в їхніх показаннях осіб", - заявив Пушкар.

Нагадаємо, сьогодні в суді повинні були допитувати екс-губернатора Донецької області Володимира Щербаня. Однак через хворобу Щербаня і неявки Тимошенко суд переніс засідання на 4 березня.

Досьє на Юлію Тимошенко
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини