RU

Генпрокуратура передала матеріали на Мельниченка в СБУ

09.01.2013, 16:14
Генпрокуратура передала матеріали на Мельниченка в СБУ - Фото
Микола Мельниченко
Генеральна прокуратура скасувала обвинувальний акт у справі екс-майора Управління державної охорони Миколи Мельниченка за звинуваченням у розголошенні державної таємниці та перевищенні службових повноважень і відновила кримінальне провадження.

Як повідомляє прес-служба відомства, підставою для прийняття процесуального рішення стало те, що в ході ознайомлення з матеріалами досудового розслідування на виконання вимог ст.290 Кримінально-процесуального кодексу України (2012 року), Мельниченко надав нові факти у справі, які необхідно перевірити слідчим шляхом.

Для продовження кримінального провадження матеріали справи, яка налічує 17 томів, передано в головне слідче управління Служби безпеки України.

Нагадаємо, головне слідче управління СБУ 26 грудня 2012 року завершило досудове розслідування у кримінальному провадженні щодо Мельниченка в питанні розголошення ним державної таємниці та направило обвинувальний акт Генеральній прокуратурі. Також спецслужба повідомила про те, що екс-майор і його захисник завершили ознайомлення з матеріалами досудового розслідування, розпочатого 20 грудня.

Досьє на Миколу Мельниченка
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини