RU

Генпрокуратура звинувачує Тимошенко у брехні

06.01.2011, 11:26
Генпрокуратура звинувачує Тимошенко у брехні - Фото
49cdb5edfcb949f5a09c322cee5683ea.jpg

Генпрокуратура звинувачує Тимошенко у брехні
Лідер ВО "Батьківщина" Юлія Тимошенко повинна з'явитися в Генеральній прокуратурі України 13 січня для ознайомлення з матеріалами карної справи. Про це ЛІГАБізнесІнформ повідомили в прес-службі ГПУ.

"Кожний раз відвідуючи Генпрокуратуру Тимошенко в своєму інтерв'ю намагається дискредитувати працівників Головного слідчого управління, вдаючись до відвертої неправди, або навіть брехні. Так, учора вона в черговий раз заявила про те, що ніби її "допитували, чому вона пішла на засідання суду до Луценко", - зазначили в прес-службі.

"Насправді, слідчий у справі попередив про нез'явлення в призначений час без поважних причин, оскільки вона була викликана на 12:00, а з'явилася в 16:00. У відповідь Тимошенко послалася на сімейні обставини, хоча вся країна мала можливість бачити її в Апеляційному суді Києва", - заявили в ГПУ.

Як зазначили в прес-службі, слідчий спокійно сприймає всі її примхи і забаганки. Сьогодні, 6 січня, Ю.Тимошенко в прокуратуру не викликається. Їй було призначено з'явитися як звинуваченый для ознайомлення з матеріалами карної справи на 10 січня, але, оскільки вона подала прохання перенести це на 13 січня в зв'язку з неможливістю присутності в цей час її адвоката, слідчий задовольнив її прохання.

"Також, вона заявляє, що до розслідування її справи залучені 18 слідчих, однак це чергова брехня. Їх всього двоє. У прокуратури є багато і інших справ", - зазначили в ГПУ.

"З наведеної інформації видно, що Тимошенко свідомо спотворює і маніпулює фактами заради отримання політичних дивідендів", - йдеться в заяві.

Юлія Тимошенко: біографія і добірка новин>>>
"Справа Тимошенко": добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини