RU

Генпрокуратура закриває "справу Кравченка" і віддає Пукача під суд

01.04.2011, 14:25
Генпрокуратура закриває
87add3635d2ac422a071033201b8dd61.jpg

Генпрокуратура закриває "справу Кравченка" і віддає Пукача під суд
Генеральна прокуратура України (ГПУ) спрямувала до Печерського районного суду Києва постанову про закриття кримінальної справи проти колишнього Міністра внутрішніх справ Юрія Кравченка. Одночасно з цим Генпрокуратура передає до суду справу з обвинувачення колишнього начальника Головного управління кримінального розшуку Департаменту зовнішнього спостереження МВС Олексія Пукача. Про це ЛІГАБізнесІнформ повідомили у прес-службі ГПУ.

Так, у повідомленні зазначено, що Генпрокуратура 31 березня цього року ствердила обвинувальний висновок з кримінальної справи з обвинувачення О.Пукача за ч.2 ст. 365, ч.3 ст. 364 КК України і ч.3 ст. 166 і п. п. "в, "и" "ст. 93 КК України 1960 року.

"Досудовим слідством встановлено, що обвинувачений, будучи посадовою особою, виконуючи накази і вказівки Міністра внутрішніх справ України Ю.Кравченка та інших посадових осіб, кримінальна справа щодо яких розслідується в окремому провадженні, у травні-вересні 2000 року перевищила владу і свої службові повноваження щодо громадського діяча Олексія Подольського і журналіста Георгія Гонгадзе, і 17 вересня 2000 умисно вчинив вбивство останнього", - сказано у повідомленні ГПУ.

"Крім того, у липні 2003 року О.Пукач, зловживаючи своїм службовим становищем, дав протиправну вказівку підлеглим співробітникам міліції знищити офіційні документи, зокрема щодо незаконного зовнішнього нагляду за Г.Гонгадзе, внаслідок чого здійснив перешкоду органам досудового слідства у розкритті зазначеного вбивства", - додали у прес-службі ГПУ.

"Справа передана до Печерського районного суду Києва для розгляду по суті. Також передана постанова про закриття кримінальної справи у суді щодо померлого Ю.Кравченка", - зазначили у Генпрокуратурі.

Юрій Кравченко: біографія та добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини