RU

Генпрокуратура вивчить бійку і блокування роботи у Верховній Раді

22.12.2010, 12:15
Генпрокуратура вивчить бійку і блокування роботи у Верховній Раді - Фото
107d32aa29ca40f3d5a3f36efc4c7d89.jpg

Генпрокуратура вивчить бійку і блокування роботи у Верховній Раді
Генеральна прокуратура України розслідує усі події, які мали місце у Верховній Раді 16 грудня. Про це заявив сьогодні заступник Генерального прокурора Євген Блажівський, інформуючи Верховну Раду щодо цього інциденту.

"Встановлено, що 16 грудня група окремих народних депутатів, починаючи з 09:30, у сесійній залі Верховної Ради, використовуючи своє службове становище, перешкоджала виконанню народними депутатами службових обов'язків. Близько 19:00 між присутніми народними депутатами виникло силове протистояння", - виступ заступника Генпрокурора бютівці перервали обуреними криками, - "... внаслідок цих подій окремі народні депутати зазнали тілесних пошкоджень. Робота парламенту 16 грудня так і не почалася", - продовжив Є.Блажівський, слова якого наводить кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

Він повідомив, що наразі досудове слідство триває, і хід розслідування перебуває під особистим контролем Генерального прокурора.

Є.Блажівський наголосив, що предметом розслідування прокуратури будуть усі події 16 грудня, починаючи з самого ранку і завершуючи завданням тілесних пошкоджень народним депутатам. Також, за його словами, слідство приділить увагу і стороннім предметам, які були занесені 16 грудня у сесійну залу.

Нагадаємо, прокуратура Києва порушила кримінальну справу за матеріалами дослідчої перевірки подій, що була проведена у Верховній Раді 16 грудня.

Євген Блажівський: біографія та добірка новин>>>
Верховна Рада VI скликання: добірка новин>>>

Ірина ШЕВЧЕНКО


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини