RU

Генпрокуратура висунула Тимошенко офіційне обвинувачення

20.12.2010, 18:00
Генпрокуратура висунула Тимошенко офіційне обвинувачення - Фото
d850104558bcf82ed141a12230070bb3.jpg

Генпрокуратура висунула Тимошенко офіційне обвинувачення
Екс-прем'єру Юлії Тимошенко (на фото) у Генеральній прокуратурі вручили постанову про залучення її до відповідальності як звинувачена, а також рішення про обрання запобіжного заходу у вигляді підписки про невиїзд. Про це вона повідомила у коментарі журналістам, вийшовши з ГПУ.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, Ю.Тимошенко наголосила: "Я отримала постанову про притягнення до відповідальності як звинувачена, порушили кримінальну справу. Я хотіла б буквально один абзац зачитати, щоб у вас було чітке враження: "Тимошенко Ю.В., діючи корисливо, в особистих інтересах вирішила одноосібно прийняти рішення щодо використання частини коштів, які надійшли від продажу квот на викиди парникових газів і мали цільове призначення, на покриття витрат державного бюджету України і виплату пенсій". Це те, що я отримала зараз від Генеральної прокуратури, і хочу вам сказати, що все це справді нагадує абсурд. Я розумію, що таким чином Президент України розправляється зі своїм головним конкурентом".

Ю.Тимошенко вважає, що нічого протизаконного не зробила: "Я виплачувала пенсії людям, але це за законами України не є злочином".

До того ж Ю.Тимошенко уточнила, що щодо неї обрано запобіжний захід - підписка про невиїзд. "Вони хочуть, щоб у мене не було змоги їздити до людей у регіони, щоб у мене не було змоги їздити на міжнародні заходи. Отже, вони хочуть обмежити мене у праві спілкування з людьми, але я навіть такою підпискою про невиїзд завжди знайду можливості і сили бути з людьми і підтримувати їх у ці непрості часи".

За словами Ю.Тимошенко, зараз вона збирається відвідати у лікарні народних депутатів, постраждалих внаслідок бійки у Верховній Раді у четвер, 16 грудня. "Ці люди не хотіли нічого особливого. Вони просто як депутати хотіли мати право на свою депутатську роботу і на захист своєї позиції", - зазначила вона.

Ю.Тимошенко також повідомила, що чекає чергових запрошень на допит у Генеральну прокуратуру. Сьогоднішній допит тривав більше двох годин.

Опозиція побоювалася, що сьогодні після допиту Ю.Тимошенко буде затримана.

Нагадаємо, це вже п'яте відвідування Ю.Тимошенко Генпрокуратури. У прес-службі політика вважають, що черговий виклик до слідчих свідчить про продовження політичного тиску на опозицію. "Я думаю, що вони хочуть зробити всі процесуальні дії. Але якщо вже піднімуть справу про виплату пенсій, думаю, ця влада хоче далеко піти", - сказала Ю.Тимошенко після попереднього допиту.

15 грудня Ю.Тимошенко вже була на допиті у Генпрокуратурі, де їй повідомили про порушення щодо неї кримінальної справи у зв'язку з нецільовим використанням коштів Кабміном Ю.Тимошенко, які були отримані за Кіотським протоколом.

Юлія Тимошенко: біографія та добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини