Генпрокуратура висунула остаточне обвинувачення проти Луценка

Генпрокуратура висунула остаточне обвинувачення проти Луценка - Фото
13.12.2010, 15:50

Головне управління з розслідування особливо важливих справ Генеральної прокуратури України завершило досудове слідство у кримінальній справі за обвинуваченням колишнього Міністра внутрішніх справ України Юрія Луценка і колишнього співробітника МВС Леоніда

Генпрокуратура висунула остаточне обвинувачення проти Луценка

Головне управління з розслідування особливо важливих справ Генеральної прокуратури України завершило досудове слідство у кримінальній справі з обвинувачення колишнього Міністра внутрішніх справ України Юрія Луценка (на фото) і колишнього співробітника МВС Леоніда Приступлюка. Про це ЛІГАБізнесІнформ повідомили у прес-службі ГПУ.

Згідно з повідомленням, Ю.Луценку "пред'явлено остаточне обвинувачення у вчиненні злочинів, передбачених ч. 5 ст. 191 КК України (привласнення державного майна в особливо великих розмірах шляхом зловживання службовим становищем за попередньою змовою групою осіб) і ч. 3 ст. 365 КК України (перевищення службових повноважень, що призвели до тяжких наслідків)".

Л.Приступлюку, як сказано у повідомленні, інкримінуються злочини, передбачені ч. 3 ст. 191 КК України (привласнення державного майна в особливо великих розмірах шляхом зловживання службовим становищем за попередньою змовою групою осіб) і ч. 3 ст. 358 КК України (використання явно підробного документа)".

У Генпрокуратурі зазначили, що "звинуваченим Луценку і Приступлюку оголошено про закінчення досудового слідства і надано для ознайомлення матеріали кримінальної справи".

Нагадаємо, кримінальна права щодо Ю.Луценка була порушена 5 листопада.

Юрій Луценко: біографія та добірка новин>>>