RU

Генпрокуратура викопала тіло В’ячеслава Чорновола

02.06.2011, 15:25
Генпрокуратура викопала тіло В’ячеслава Чорновола - Фото
206e75c5acfd20c272f0d86f210d48a0.jpg

Генпрокуратура викопала тіло В’ячеслава Чорновола

Сьогодні вночі представники Генпрокуратури таємно від родичів і без їхньої згоди провели ексгумацію тіла колишнього лідера Народного Руху України В’ячеслава Чорновола. Про це повідомив його син - Тарас Чорновіл.

"Я сам маю досить поверхневу інформацію. Можу лише підтвердити, що ексгумацію вночі таки провели. Ще давно я давав згоду на ексгумацію, і я її підтверджував. Але я чекав виконання мінімум двох речей. По-перше, що не буде робити попередні заяви з цього приводу керівництво Генпрокуратури. Але Віктор Пшонка про це розповів на телебаченні. Це було не коректним, адже заздалегідь він обіцяв, що такого не буде", - сказав Т.Чорновіл, якого цитує "Главком".

"По-друге, мені заздалегідь Генпрокурор обіцяв, що я буду повідомлений про те, коли буде проходити ексгумація. Мене повинні були запросити, щоб я повністю був у курсі процесуальних дій і дав пропозиції щодо складу групи медичних експертів. А вийшло так, що я дізнався про ексгумацію постфактум, майже випадково. Сестра батька - Валентина, прийшла на кладовище, і побачила, що вже була зроблена ексгумація. Такі речі і таким способом робити не можна", - заявив Чорновіл.

За його словами, слідчі також повинні були отримати згоду інших родичів, але цього не зробили. "Думаю, все зроблене з ігноруванням принципів моралі. Я не був проти ексгумації, але наполягав, що є інші родичі, і вони повинні дати згоду: дружина батька - Атена, його сестра - Валентина. З ними треба було все узгодити, а цього не зробили", - вважає Чорновіл.

Водночас він висловив сумнів, що слідство прагне знайти правду в цій справі, а не закрити її заради галочки. "Я боюся, щоб не сталися юридичні маніпуляції. Щоб ексгумацію не використали для швидкого закриття кримінальної справи. Я наполягаю на тому, що ексгумація, може і потрібна, але вона не повинна бути головною. Вона лише повинна заповнити вакуум слідства. Але основні питання пов'язані з іншим: допитами, слідчими діями, плівкою Марчука та іншими моментами. Якщо ексгумацію зробили для галочки, то це елементарне і тупе хамство", - вважає син екс-глави Руху.

Тарас Чорновіл: біографія та добірка новин>>>
В’ячеслав Чорновіл: біографія та добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини