RU

Генпрокуратура відзвітує перед депутатами по кримінальних справах

11.01.2011, 12:07
Генпрокуратура відзвітує перед депутатами по кримінальних справах - Фото
0f40719cf11063f8a7a333cd989612e0.jpg

Генпрокуратура відзвітує перед депутатами по кримінальних справах

Завтра Верховна Рада України заслухає представника Генеральної прокуратури з приводу порушення кримінальних справ проти представників опозиції. За відповідну постанову N7545 сьогодні проголосували 408 народних депутатів.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, при цьому нардепи не підтримали опозиційний проект N7544, яким пропонувалося заслухати інформацію особисто Генпрокурора Віктора Пшонки, а також Уповноваженого ВР з прав людини Ніни Карпачової з приводу політичних репресій щодо представників опозиційних партій і колишніх високих посадових осіб. За проголосували 162 депутата при 226 необхідних.

Прийнятий проект постанови N7545 передбачає, що Верховна Рада 12 січня заслухає інформацію Генеральної прокуратури України щодо підстав порушення карних справ і взяття під варту окремих осіб. Проект підготував лідер фракції Партії регіонів Олександр Єфремов та лідер фракції Блоку Литвина Ігор Шаров.

Перед тим, як поставити документи на голосування, голова парламенту Володимир Литвин попередив, що опозиційний проект не буде підтриманий більшістю в залі, оскільки вже містить висновки і оцінки.

У свою чергу, представники опозиційних фракцій БЮТ і НУНС Іван Кириленко і Роман Зварич запевнили, що фракції підтримають проект більшості за умови, що Рада запросить не представника прокуратури, а Генерального прокурора В.Пшонку.

Лідер парламентських регіоналів А.Єфремов на це відповів, що якщо для опозиціонерів важлива форма, а не зміст, то треба заслухати інформацію фахівців Генпрокуратури, які курують даний напрям. Спікер В.Литвин пообіцяв опозиціонерам звернутися з листом до В.Пшонки і проінформувати його, що Рада ухвалила відповідне рішення, і в ході обговорення питання звучала пропозиція запросити Генпрокурора.

Після того, як В.Литвин на прохання опозиціонерів повторив свою обіцянку, проект постанови більшості був підтриманий 408 голосами.

Віктор Пшонка: біографія і підбірка новин>>>
Верховна Рада VI скликання: добірка новин>>>

Ірина ШЕВЧЕНКО


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини