RU

Генпрокуратура: Тимошенко зірвала слідчі дії

28.04.2011, 10:36
Генпрокуратура: Тимошенко зірвала слідчі дії - Фото
c2fcb18417d275aca0b297ebee1b9daa.jpg

Генпрокуратура: Тимошенко зірвала слідчі дії

Екс-прем'єр Юлія Тимошенко зірвала слідчі дії по своїй кримінальній справі - прийшла до Генеральної прокуратури із спізненням на шість годин. Про це повідомляє відділ зв'язків зі засобами масової інформації Генеральної прокуратури України.

"Учора, 27 квітня 2011 року, на 11 годину до Головного управління з розслідування особливо важливих справ Генеральної прокуратури України для участі у проведенні слідчих дій у кримінальній справі була запрошена Юлія Тимошенко. Незважаючи на отримання повістки, до слідчого Тимошенко Ю.В. з'явилась лише після 17 години. Повідомляти причини своєї неявки відмовилась", - зазначили в прокуратурі.

У подальшому, незважаючи на проведення слідчих дій та не дочекавшись їх завершення, захисник Ю.Тимошенко залишив приміщення Головного управління з розслідування особливо важливих справ, "тим самим зірвавши слідчі дії".

У зв'язку з цим Ю.Тимошенко сьогодні знову викликана до Генеральної прокуратури України - на 10 годину.

Нагадаємо, в квітні Генеральна прокуратура порушила щодо Ю.Тимошенко третю кримінальну справу - за газовими контрактами 2009 року. Як повідомили в ГПУ - за фактом перевищення влади і службових повноважень при підписанні газових угод.

Учора перед допитом в прокуратурі, куди вона дійсно прийшла на 17:00, Ю.Тимошенко заявила, що замість неї допитувати повинні Віктора Януковича - "за здачу частини української території". "Я прийшла на допит до Генеральної прокуратури за обвинуваченням щодо підписаних мною газових домовленостей, але насправді, якби в Україні була справжня Генеральна прокуратура, треба було б сьогодні сюди, в Генеральну прокуратуру, запрошувати Януковича за здану частину Криму, за зданий Севастополь", - сказала вона.

Юлія Тимошенко: біографія та добірка новин>>>
"Справа Тимошенко": добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини