RU

Генпрокуратура "реанімувала" справу Лазаренка, в якій фігурує Тимошенко

03.03.2011, 15:40
Генпрокуратура
f4118e4d44044dde5a28e48ff4ad2008.jpg

Генпрокуратура "реанімувала" справу Лазаренка, в якій фігурує Тимошенко

Генеральна прокуратура України відновила розслідування кримінальної справи проти колишнього Прем'єр-міністра Павла Лазаренка, в якому фігурувала Юлія Тимошенко. Про це заявив колишній генпрокурор Михайло Потебенько, який зараз працює радником Генпрокуратури.

"У свій час саме при мені велося розслідування у справі Лазаренка, де, як відомо, фігурувала і Тимошенко. Коли справу припинили, я вважав своїм обов'язком викласти свою думку про це в офіційному рапорті на ім'я генпрокурора Олександра Медведька", - наголосив М.Потебенько в інтерв'ю "Коментарям".

"Є неправильним той факт, що слідство дійшло такої думки, не беручи до уваги свідчення ключових свідків, а тим більше, що свідчення основних свідків, на яких зроблене посилання, перекручені. Це - недопустима фальсифікація", - зазначив екс-генпрокурор.

За його словами, наскільки йому відомо, постанова про припинення справи проти П.Лазаренка були скасовані, а матеріали відправлені на дорозслідування. Також екс-генпрокурор повідомив, що поставлене питання про відповідальність посадових осіб, які "допустили фальсифікацію".

"Навіщо це було зроблено, думає, Генпрокурор Пшонка розбереться. До нього я також звернувся з офіційним рапортом", - заявив він.

Павло Лазаренко: біографія та добірка новин>>>
Юлія Тимошенко: біографія та добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини