RU

Генпрокуратура примусово призначить Тимошенко адвоката

10.05.2011, 14:25
Генпрокуратура примусово призначить Тимошенко адвоката - Фото
ffb0b57619a743ffe4a900d1fa2603d5.jpg

Генпрокуратура примусово призначить Тимошенко адвоката

Слідчим з особливо важливих справ Генеральної прокуратури України сьогодні, 10 травня, прийнято рішення про допуск у кримінальній справі за обвинуваченням колишнього Прем'єр-міністра Юлії Тимошенко як фахівця у галузі права народного депутата з фракції БЮТ Сергія Власенка.

До того ж, як повідомили ЛІГАБізнесІнформ у прес-службі Генпрокуратури, з метою "здійснення належного захисту, Ю.Тимошенко роз'яснені вимоги ст. 47 КПК України (запрошення і призначення захисника) і запропоновано визначитися і запросити адвоката для надання юридичної допомоги у забезпеченні прав на захист".

"Однак Юлія Тимошенко від цієї пропозиції відмовилася. Тому слідчий згідно з чинним законом України найближчим часом вирішить питання призначення безкоштовного адвоката, яке має достатні процесуальні повноваження", - зазначили у прес-службі відомства.

Нагадаємо, раніше захисник Ю.Тимошенко С.Власенко заявив, що на сьогодні у Генпрокуратури немає юридичних підстав для того, щоб нав'язати колишньому Прем'єру державного захисника. "Якщо такі спроби сьогодні будуть у Генпрокуратурі, це буде у черговий раз свідчити про бажання Генпрокуратури не розслідувати цю справу, а тільки порушувати закон", - заявив С.Власенко.

Юлія Тимошенко: біографія та добірка новин>>>
"Справа Тимошенко": добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини