RU

Генпрокуратура може порушити кримінальну справу проти Тимошенко

22.10.2010, 12:30
Генпрокуратура може порушити кримінальну справу проти Тимошенко - Фото
51a0e468251be7a3a3633ee90f84fce4.jpg

Генпрокуратура може порушити кримінальну справу проти Тимошенко

Генеральна прокуратура України визначить, чи є підстави для порушення кримінальної справи щодо колишнього Прем'єр-міністра Юлії Тимошенко, за результатами аудиту, проведеного американськими експертами, після того, як ці дані надійдуть до ГПУ і будуть оброблені. Про це повідомив журналістам Генпрокурор Олександр Медведько, відповідаючи на відповідне питання журналістів.

"У нас матеріалів цього аудиту ще немає, але я давав доручення міжнародно-правовому управлінню викласти свою позицію мені. І якщо матеріали аудиту будуть спрямовані у Генеральну прокуратуру для розгляду і проведення дослідчої перевірки, то ми приймемо рішення відповідно до статті 97-й кримінально-процесуального кодексу, тобто, або буде порушена кримінальна справа, або, якщо для цього не буде підстав, буде постанова про відмову в порушенні", - зазначив О.Медведько, слова якого наводить кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

Нагадаємо, згідно з висновками аудиторів, тих, що перевіряли діяльність уряду Ю.Тимошенко, виявлені докази шахрайства і нецільового використання державних коштів в Україні з 2008 року по перший квартал 2010 року. У команді екс-прем'єра назвали це спробою політичного тиску на опонентів нинішнього Президента України.

Уряд Тимошенко: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини