RU

Генпрокуратура каже, що Луценко вже прочитав 12 томів справи

03.03.2011, 09:45
Генпрокуратура каже, що Луценко вже прочитав 12 томів справи - Фото
cec1990401d81166b24158ed9a0da70b.jpg

Генпрокуратура каже, що Луценко вже прочитав 12 томів справи

У Генеральній прокуратурі України назвали відвертою неправдою заяву екс-міністра внутрішніх справ Юрія Луценка про умисне затягування процесу його ознайомлення з матеріалами кримінальної справи. За даними ГПУ, Ю. Луценко вже прочитав 12 томів справи.

Як повідомляє відділ зв'язків із ЗМІ Генеральної прокуратури України, екс-міністру Ю.Луценку щодня у робочі дні, починаючи з 31 січня 2011 року, надаються матеріали кримінальної справи для ознайомлення. Станом на 2 березня обвинувачений ознайомився з 12 томами справи, загальний обсяг якого становить 47 томів. Зокрема вчора він знайомився із 12-тим томом на 163 листи.

У ГПУ нагадали, що обвинувачений не може бути обмежений у часі, необхідному йому для ознайомлення з матеріалами справи.

Крім того, у Генеральній прокуратурі України запевнили, що відповідно до чинного законодавства розглянули всі клопотання і заяви звинуваченого Ю.Луценка, за результатами яких йому надані мотивовані відповіді.

Нагадаємо, вчора Ю.Луценко поскаржився Генпрокурору Віктору Пшонці, що "всупереч заявам слідчого ГУ ГПУ Войченка про необхідність мого утримання під арештом у зв'язку з повільним ознайомленням з матеріалами справи, слідча група робить все для затягнення процесу". "Так, сьогодні, 2 березня, я вже вдруге був обмежений в ознайомленні лише 14 сторінками тому 11. Інших документів надано не було", - сказав він.

У грудні минулого року Генеральна прокуратура України звернулася до суду і добилася арешту екс-міністра внутрішніх справ саме тому, що він ніби повільно ознайомився з матеріалами справи. Загалом кримінальна справа Ю.Луценка нараховує 47 томів.

Юрій Луценко: біографія та добірка новин>>>
Арешт Луценко: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини