RU

Генпрокуратурі хочуть урізати повноваження, - ЗМІ

27.03.2012, 11:09
Генпрокуратурі хочуть урізати повноваження, - ЗМІ - Фото
a3c097aee63bc65527bf1bb2abe95a72.jpg
Генеральну прокуратуру України, зокрема, пропонується позбавити функції контролю за слідством, скоротити її чисельність, обмежити вплив на генпрокурора з боку президента й посилити - з боку парламенту. Кажуть, що проект, минаючи Адміністрацію президента, переправив до Європи нардеп Сергій Головатий, співголова Нацкомісії зі зміцнення демократії та утвердження верховенства права, не погодивши питання з АП і шефом главку з судоустрою Андрієм Портновим, - передає газета Сегодня.

За словами високопоставленого керівника ГПУ, який попросив не називати його прізвище, даний законопроект - "спроба зруйнувати й знівелювати прокуратуру до рівня формальної структури, від якої б нічого не залежало. Експерименти в сусідній Росії, де великі надії покладали на самостійний Слідчий комітет, себе не виправдали ".

Тим часом, голова правління Центру політико-правових реформ Ігор Коліушко, навпаки, переконаний, що законопроект, в поєднанні з новим КПК, - крок вперед, який віддаляє нас від прокуратури радянського зразка, "яку розчулюють представники ГПУ, а також їх колеги з Північної Кореї , Куби та Білорусі ".
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини