RU

Генпродюсером ТВі став засновник російського каналу Дощ

11.06.2013, 15:49
Генпродюсером ТВі став засновник російського каналу Дощ - Фото
Фото: facebook Вадима Гарнаєва
Генеральним продюсером телеканалу ТВі призначений Вадим Гарнаєв - один з творців російського телеканалу Дощ.

Як повідомляє прес-служба ТВі, Гарнаєв пропрацював на каналі Дощ з 2009-го до кінця 2012 року. В якості генпродюсера ТВі він має намір запропонувати "кардинально новий цікавий глядачам розклад мовлення на каналі у новому сезоні".

Гарнаєв обіцяє, що ТВi не буде копіювати Дощ, але за змістом стане справжнім українським громадським телебаченням. "Є і те, що буде об'єднувати Дощ і ТВі, - це відсутність цензури і спроба згуртувати навколо каналу інтелігентних, інтелектуальних людей, які відстоюють європейський спосіб життя в Україні", - сказав він.

Нагадаємо, своє громадське телебачення сьогодні в Києві презентували кілька журналістів-вихідців з ТВі, які звільнилися після зміни власника телеканалу. Проект hromadske.tv буде запрацює в режимі онлайн восени.

У квітні на ТВі відбулися зміни - новим інвестором був оголошений Олександр Альтман. Попередньому власнику Кагаловському доступ на канал нове керівництво заборонило. Також була звільнена генеральний директор ТВі Наталя Катеринчук. Замість неї посаду зайняв Артем Шевченко, внесений до держреєстру як правомочний гендиректор каналу.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини