RU

Генконсул Росії: Українська мова представляє загрозу

28.10.2011, 13:28
Генконсул Росії: Українська мова представляє загрозу - Фото
aa9a9fdd505916d44f68cefa24fb4aed.jpg

Генконсул Росії: Українська мова представляє загрозу

Генеральний консул Російської Федерації в Сімферополі Володимир Андрєєв вважає, що українська мова в Криму несе загрозу здоров'ю людей. Про це він заявив в інтерв'ю Севастопольській газеті.

"Я багато разів висловлювався, що ситуація по російській мові неприйнятна і штучно нав'язана. Всю Україну зараз не буду брати, це не моя територія… А в Криму російська мова повинна користуватися широкими правами, прирівняними до державних", - наголосив Андрєєв.

З його слів, в Криму ситуація з російською мовою "якась неприродна, ненормальна". "Я ж дивлюся телевізор - в основному там українська мова", - скаржиться генконсул Росії в Сімферополі.

"В аптеку заходжу і намагаюся купити якісь ліки, тільки по пам'яті згадую, що це проти цього. А так нічого не зрозумію, хоча в українській язиковій сфері я живу півтора роки і більшість загальновживаних термінів розумію. Але не специфічних термінів. Ця проблема поглиблюється у немолодих людей, у яких багато ліків. Ось нові ліки, які стара людина повинна терміново прийняти. І що їй робити, коли вона один на один з інструкцією на українській мові? Це може представляти загрозу для його життя", - переконаний Андрєєв.

Двомовність - за і проти: всі новини>>>
Україно-російські відносини: всі новини>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини